BZD17C82P-E3-18
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZD17C82P-E3-18
JLCPCB Part #
C5583222
Package
DO-219AB(SMF)
Description
1uA@62V 800mW 82V DO-219AB(SMF) Zener Diodes ROHS