BZD27B200P-HE3-18
MFR.Part #
BZD27B200P-HE3-18
JLCPCB Part #
C5583271
Description
1 Independent 196V~204V 1uA@150V 200V 500Ω 800mW DO-219AB(SMF) Zener Diodes ROHS