BFC247965153
MFR.Part #
BFC247965153
JLCPCB Part #
C3781145
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 15nF 200V、630V ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS