RWR71N1R20FRB12
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RWR71N1R20FRB12
JLCPCB Part #
C1466408
Package
Plugin,D4.8xL20.6mm
Description
-55℃~+250℃ 1.2Ω 2W Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.8xL20.6mm Through Hole Resistors