BFC247955303
MFR.Part #
BFC247955303
JLCPCB Part #
C3795414
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 200V、400V 30nF ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS