BFC247932395
MFR.Part #
BFC247932395
JLCPCB Part #
C3782093
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+105℃ 100V、160V 3.9uF ±5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS