BLH155K112A032
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
BLH155K112A032
JLCPCB Part #
C3802693
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1.1kV 1.5uF ±10% Plugin,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS