BFC241971104
MFR.Part #
BFC241971104
JLCPCB Part #
C3786965
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+85℃ 110nF 125V、400V ±2% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS