BFC241911104
MFR.Part #
BFC241911104
JLCPCB Part #
C3807680
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+85℃ 110nF 125V、400V ±2% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS