BFC241971504
MFR.Part #
BFC241971504
JLCPCB Part #
C3800624
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+85℃ 125V、400V 150nF ±2% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS