BFC241711104
MFR.Part #
BFC241711104
JLCPCB Part #
C3784692
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+85℃ 110nF 63V、160V ±2% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS