BFC241811104
MFR.Part #
BFC241811104
JLCPCB Part #
C3804192
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+85℃ 110nF 25V、250V ±2% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS