BFC241719104
MFR.Part #
BFC241719104
JLCPCB Part #
C3798719
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+85℃ 63V、160V 910nF ±2% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS