BFC238568122
MFR.Part #
BFC238568122
JLCPCB Part #
C6471201
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-55℃~+110℃ 1.2nF 700V、2kV ±5% Plugin,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS