ECW-F4393RHL
MFR.Part #
ECW-F4393RHL
JLCPCB Part #
C3783940
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+105℃ 39nF 400V ±3% Plugin,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS