ERC553K9200FEEA600
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
ERC553K9200FEEA600
JLCPCB Part #
C3385398
Package
Plugin,D2.5xL7.1mm
Description
-65℃~+175℃ 250mW 3.92kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors ROHS