BFC238562911
MFR.Part #
BFC238562911
JLCPCB Part #
C3794504
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+110℃ 700V、2kV 910pF ±5% Plugin,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS