ECW-F6243HL
MFR.Part #
ECW-F6243HL
JLCPCB Part #
C3781250
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+105℃ 24nF 630V ±3% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS