BFC238563911
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BFC238563911
JLCPCB Part #
C3807068
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-55℃~+110℃ 700V、2kV 910pF ±5% 插件,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS