CMF6082K500FHEK
MFR.Part #
CMF6082K500FHEK
JLCPCB Part #
C1422707
Description
-55℃~+175℃ 1W 82.5kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors ROHS