BFC238553202
MFR.Part #
BFC238553202
JLCPCB Part #
C3798380
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-55℃~+110℃ 2nF 550V、1.6kV ±5% 插件,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS