SMCG54A-E3/57T
MFR.Part #
SMCG54A-E3/57T
JLCPCB Part #
C1982603
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 17.2A 1uA 54V 66.3V 87.1V TVS Unidirectional DO-215AB(SMCG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS