BFC238500682
MFR.Part #
BFC238500682
JLCPCB Part #
C3801616
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+110℃ 550V、1.6kV 6.8nF ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS