CW01068R10KE733
MFR.Part #
CW01068R10KE733
JLCPCB Part #
C3378566
Description
-65℃~+350℃ 13W 68.1Ω Wirewound Resistor ±10% ±30ppm/℃ 插件,D9.5xL45.2mm Through Hole Resistors ROHS