BFC238361823
MFR.Part #
BFC238361823
JLCPCB Part #
C3805494
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+105℃ 700V、2kV 82nF ±5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS