BFC238311823
MFR.Part #
BFC238311823
JLCPCB Part #
C3803004
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 200V、400V 82nF ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS