CRCW04022K20FKED
MFR.Part #
CRCW04022K20FKED
JLCPCB Part #
C82680
Description
-55℃~+155℃ 2.2kΩ 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS