PLZ12C-G3/H
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
PLZ12C-G3/H
JLCPCB Part #
C4555441
Package
MicroSMF(DO-219AC)
Description
1 Independent 11.74V~12.35V 12V 200nA 5.43Ω 960mW MicroSMF(DO-219AC) Zener Diodes ROHS