RNC55H2400BRRSL
MFR.Part #
RNC55H2400BRRSL
JLCPCB Part #
C3412270
Description
-65℃~+175℃ 125mW 240Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors