BFC238352103
MFR.Part #
BFC238352103
JLCPCB Part #
C3808009
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 10nF 550V、1.6kV ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS