RN55C2771DBSL
MFR.Part #
RN55C2771DBSL
JLCPCB Part #
C1432359
Description
-65℃~+175℃ 125mW 2.77kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors