BFC238352133
MFR.Part #
BFC238352133
JLCPCB Part #
C3788785
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 13nF 550V、1.6kV ±5% Plugin,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS