BFC238350154
MFR.Part #
BFC238350154
JLCPCB Part #
C3797736
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+105℃ 150nF 550V、1.6kV ±5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS