MKP385E3332AJKP2T0
MFR.Part #
MKP385E3332AJKP2T0
JLCPCB Part #
C3791240
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+105℃ 33nF 700V、2kV ±5% Plugin,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS