BFC238320154
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BFC238320154
JLCPCB Part #
C3794542
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 150nF 220V、630V ±5% Plugin,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS