BFC237954684
MFR.Part #
BFC237954684
JLCPCB Part #
C3797399
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+85℃ 200V、400V 680nF ±5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS