R75TR32204040J
MFR.Part #
R75TR32204040J
JLCPCB Part #
C3806747
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+105℃ 220nF 650V、1.6kV ±5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS