BFC238331124
MFR.Part #
BFC238331124
JLCPCB Part #
C3794477
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+105℃ 120nF 350V、1kV ±5% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS