RNC55H4423FRRE865
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RNC55H4423FRRE865
JLCPCB Part #
C3566664
Package
Plugin,D2.4xL6.4mm
Description
-65℃~+175℃ 125mW 442kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors