R73PN31004000J
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
R73PN31004000J
JLCPCB Part #
C3796567
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+105℃ 100nF 300V、630V ±5% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS