BFC238320124
MFR.Part #
BFC238320124
JLCPCB Part #
C3809417
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 120nF 220V、630V ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS