RNC50J4931BRBSL
MFR.Part #
RNC50J4931BRBSL
JLCPCB Part #
C3425190
Description
-65℃~+175℃ 100mW 4.93kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors