BFC238303913
MFR.Part #
BFC238303913
JLCPCB Part #
C3783499
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-55℃~+105℃ 125V、250V 91nF ±5% 插件,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS