BFC238302913
MFR.Part #
BFC238302913
JLCPCB Part #
C3805725
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 125V、250V 91nF ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS