Y078910K8500T9L
MFR.Part #
Y078910K8500T9L
JLCPCB Part #
C1487659
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 10.85kΩ 300mW Metal foil resistor ±0.01% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS