BFC238061202
MFR.Part #
BFC238061202
JLCPCB Part #
C3799437
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+85℃ 200V、630V 2nF ±10% 插件,P=5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS