BFC238065272
MFR.Part #
BFC238065272
JLCPCB Part #
C3791239
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+85℃ 2.7nF 200V、630V ±10% 插件,P=5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS