BFC238052153
MFR.Part #
BFC238052153
JLCPCB Part #
C3795435
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+85℃ 15nF 200V、400V ±5% Plugin,P=5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS