BFC238052133
MFR.Part #
BFC238052133
JLCPCB Part #
C3781353
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+85℃ 13nF 200V、400V ±5% 插件,P=5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS