BFC238056123
MFR.Part #
BFC238056123
JLCPCB Part #
C3804659
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+85℃ 12nF 200V、400V ±5% 插件,P=5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS